Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

21.10.2022 17:45 MUKS I Piaseczno - MKS Ochota Warszawa --:--
21.10.2022 18:30 Polonia Warszawa - AZS UW-MBA Warszawa --:--
22.10.2022 UKS Basket Siedlce - Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom --:--
22.10.2022 11:00 Ostrołęcki Klub Koszykówki - Akademia Młodych Dzików Ochota --:--
22.10.2022 12:00 MUKS II Piaseczno - Znicz Basket Pruszków --:--

2 kolejka

04.11.2022 18:30 Polonia Warszawa - Akademia Młodych Dzików Ochota --:--
05.11.2022 14:00 MKS Ochota Warszawa - Ostrołęcki Klub Koszykówki --:--
05.11.2022 15:00 Znicz Basket Pruszków - MUKS I Piaseczno --:--
06.11.2022 10:00 AZS UW-MBA Warszawa - UKS Basket Siedlce --:--
08.11.2022 18:30 Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom - MUKS II Piaseczno --:--

3 kolejka

18.11.2022 17:45 MUKS I Piaseczno - Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom --:--
19.11.2022 UKS Basket Siedlce - Polonia Warszawa --:--
19.11.2022 11:00 Ostrołęcki Klub Koszykówki - Znicz Basket Pruszków --:--
19.11.2022 12:00 MUKS II Piaseczno - AZS UW-MBA Warszawa --:--
19.11.2022 14:00 MKS Ochota Warszawa - Akademia Młodych Dzików Ochota --:--

4 kolejka

25.11.2022 18:30 Polonia Warszawa - MKS Ochota Warszawa --:--
26.11.2022 UKS Basket Siedlce - MUKS II Piaseczno --:--
26.11.2022 13:00 Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom - Ostrołęcki Klub Koszykówki --:--
26.11.2022 15:00 Znicz Basket Pruszków - Akademia Młodych Dzików Ochota --:--
27.11.2022 10:00 AZS UW-MBA Warszawa - MUKS I Piaseczno --:--

5 kolejka

02.12.2022 17:45 MUKS I Piaseczno - UKS Basket Siedlce --:--
03.12.2022 11:00 Ostrołęcki Klub Koszykówki - AZS UW-MBA Warszawa --:--
03.12.2022 12:00 MUKS II Piaseczno - Polonia Warszawa --:--
03.12.2022 14:00 MKS Ochota Warszawa - Znicz Basket Pruszków --:--
04.12.2022 12:00 Akademia Młodych Dzików Ochota - Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom --:--

6 kolejka

09.12.2022 18:30 Polonia Warszawa - Znicz Basket Pruszków --:--
10.12.2022 UKS Basket Siedlce - Ostrołęcki Klub Koszykówki --:--
10.12.2022 12:00 MUKS II Piaseczno - MUKS I Piaseczno --:--
11.12.2022 12:00 Akademia Młodych Dzików Ochota - AZS UW-MBA Warszawa --:--
13.12.2022 18:30 Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom - MKS Ochota Warszawa --:--

7 kolejka

16.12.2022 17:45 MUKS I Piaseczno - Polonia Warszawa --:--
17.12.2022 11:00 Ostrołęcki Klub Koszykówki - MUKS II Piaseczno --:--
17.12.2022 15:00 Znicz Basket Pruszków - Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom --:--
18.12.2022 10:00 AZS UW-MBA Warszawa - MKS Ochota Warszawa --:--
18.12.2022 12:00 Akademia Młodych Dzików Ochota - UKS Basket Siedlce --:--

8 kolejka

13.01.2023 17:45 MUKS I Piaseczno - Ostrołęcki Klub Koszykówki --:--
13.01.2023 18:30 Polonia Warszawa - Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom --:--
14.01.2023 UKS Basket Siedlce - MKS Ochota Warszawa --:--
14.01.2023 12:00 MUKS II Piaseczno - Akademia Młodych Dzików Ochota --:--
15.01.2023 10:00 AZS UW-MBA Warszawa - Znicz Basket Pruszków --:--

9 kolejka

20.01.2023 18:30 Polonia Warszawa - Ostrołęcki Klub Koszykówki --:--
21.01.2023 12:00 MUKS II Piaseczno - MKS Ochota Warszawa --:--
21.01.2023 15:00 Znicz Basket Pruszków - UKS Basket Siedlce --:--
22.01.2023 12:00 Akademia Młodych Dzików Ochota - MUKS I Piaseczno --:--
24.01.2023 18:30 Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom - AZS UW-MBA Warszawa --:--

10 kolejka

27.01.2023 10:00 AZS UW-MBA Warszawa - Polonia Warszawa --:--
28.01.2023 14:00 MKS Ochota Warszawa - MUKS I Piaseczno --:--
28.01.2023 15:00 Znicz Basket Pruszków - MUKS II Piaseczno --:--
29.01.2023 12:00 Akademia Młodych Dzików Ochota - Ostrołęcki Klub Koszykówki --:--
31.01.2023 18:30 Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom - UKS Basket Siedlce --:--

11 kolejka

03.02.2023 17:45 MUKS I Piaseczno - Znicz Basket Pruszków --:--
04.02.2023 UKS Basket Siedlce - AZS UW-MBA Warszawa --:--
04.02.2023 11:00 Ostrołęcki Klub Koszykówki - MKS Ochota Warszawa --:--
04.02.2023 12:00 MUKS II Piaseczno - Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom --:--
05.02.2023 12:00 Akademia Młodych Dzików Ochota - Polonia Warszawa --:--

12 kolejka

03.03.2023 18:30 Polonia Warszawa - UKS Basket Siedlce --:--
04.03.2023 12:00 Akademia Młodych Dzików Ochota - MKS Ochota Warszawa --:--
04.03.2023 15:00 Znicz Basket Pruszków - Ostrołęcki Klub Koszykówki --:--
05.03.2023 10:00 AZS UW-MBA Warszawa - MUKS II Piaseczno --:--
07.03.2023 18:30 Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom - MUKS I Piaseczno --:--

13 kolejka

10.03.2023 17:45 MUKS I Piaseczno - AZS UW-MBA Warszawa --:--
11.03.2023 11:00 Ostrołęcki Klub Koszykówki - Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom --:--
11.03.2023 12:00 MUKS II Piaseczno - UKS Basket Siedlce --:--
11.03.2023 14:00 MKS Ochota Warszawa - Polonia Warszawa --:--
12.03.2023 12:00 Akademia Młodych Dzików Ochota - Znicz Basket Pruszków --:--

14 kolejka

24.03.2023 18:30 Polonia Warszawa - MUKS II Piaseczno --:--
25.03.2023 UKS Basket Siedlce - MUKS I Piaseczno --:--
25.03.2023 10:00 AZS UW-MBA Warszawa - Ostrołęcki Klub Koszykówki --:--
25.03.2023 15:00 Znicz Basket Pruszków - MKS Ochota Warszawa --:--
28.03.2023 18:30 Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom - Akademia Młodych Dzików Ochota --:--

15 kolejka

31.03.2023 17:45 MUKS I Piaseczno - MUKS II Piaseczno --:--
01.04.2023 11:00 Ostrołęcki Klub Koszykówki - UKS Basket Siedlce --:--
01.04.2023 14:00 MKS Ochota Warszawa - Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom --:--
01.04.2023 15:00 Znicz Basket Pruszków - Polonia Warszawa --:--
02.04.2023 10:00 AZS UW-MBA Warszawa - Akademia Młodych Dzików Ochota --:--

16 kolejka

14.04.2023 18:30 Polonia Warszawa - MUKS I Piaseczno --:--
15.04.2023 UKS Basket Siedlce - Akademia Młodych Dzików Ochota --:--
15.04.2023 12:00 MUKS II Piaseczno - Ostrołęcki Klub Koszykówki --:--
16.04.2023 14:00 MKS Ochota Warszawa - AZS UW-MBA Warszawa --:--
18.04.2023 18:30 Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom - Znicz Basket Pruszków --:--

17 kolejka

22.04.2023 11:00 Ostrołęcki Klub Koszykówki - MUKS I Piaseczno --:--
22.04.2023 14:00 MKS Ochota Warszawa - UKS Basket Siedlce --:--
22.04.2023 15:00 Znicz Basket Pruszków - AZS UW-MBA Warszawa --:--
23.04.2023 12:00 Akademia Młodych Dzików Ochota - MUKS II Piaseczno --:--
25.04.2023 18:30 Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom - Polonia Warszawa --:--

18 kolejka

12.05.2023 17:45 MUKS I Piaseczno - Akademia Młodych Dzików Ochota --:--
13.05.2023 UKS Basket Siedlce - Znicz Basket Pruszków --:--
13.05.2023 14:00 MKS Ochota Warszawa - MUKS II Piaseczno --:--
14.05.2023 10:00 AZS UW-MBA Warszawa - Akademia Koszykówki Hydrotruck Radom --:--
14.05.2023 11:00 Ostrołęcki Klub Koszykówki - Polonia Warszawa --:--
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania