Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

04.10.2019 17:30 UKS Nowa Wieś - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 49:72
06.10.2019 10:30 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki - UKS 4 Ursus Warszawa 26:94
20.11.2019 19:30 UKS La Basket Warszawa - MUKS Piaseczno 87:60
21.12.2019 11:00 SKS 12 Warszawa - UKS Trójka Żyrardów --:--

2 kolejka

11.10.2019 17:30 UKS Nowa Wieś - MUKS Piaseczno 72:60
11.10.2019 18:00 UKS 4 Ursus Warszawa - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 44:73
12.10.2019 10:30 UKS Trójka Żyrardów - UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 110:10
12.10.2019 11:00 SKS 12 Warszawa - UKS Huragan Wołomin 52:51

3 kolejka

19.10.2019 10:30 UKS Trójka Żyrardów - UKS Nowa Wieś 89:84
19.10.2019 10:30 UKS Huragan Wołomin - UKS La Basket Warszawa 63:59
19.10.2019 11:30 MUKS Piaseczno - SKS 12 Warszawa 62:61
28.10.2019 17:00 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 137:15

4 kolejka

26.10.2019 10:30 UKS Trójka Żyrardów - UKS 4 Ursus Warszawa 105:46
26.10.2019 14:30 MUKS Piaseczno - UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 127:11
04.11.2019 16:50 UKS La Basket Warszawa - SKS 12 Warszawa 72:45
18.12.2019 17:30 UKS Huragan Wołomin - UKS Nowa Wieś --:--

5 kolejka

08.11.2019 17:30 UKS Nowa Wieś - UKS La Basket Warszawa 61:51
08.11.2019 18:00 UKS 4 Ursus Warszawa - MUKS Piaseczno 38:74
09.11.2019 10:30 UKS Huragan Wołomin - UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 170:12
17.12.2019 18:00 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - UKS Trójka Żyrardów --:--

6 kolejka

16.11.2019 10:30 UKS Huragan Wołomin - UKS 4 Ursus Warszawa 81:38
16.11.2019 10:30 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki - UKS La Basket Warszawa 40:148
16.11.2019 11:00 SKS 12 Warszawa - UKS Nowa Wieś 42:60
31.12.2019 14:30 MUKS Piaseczno - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski --:--

7 kolejka

22.11.2019 18:00 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS La Basket Warszawa 54:66
23.11.2019 10:30 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - UKS Huragan Wołomin 54:59
23.11.2019 11:00 SKS 12 Warszawa - UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 135:27
23.11.2019 12:30 UKS Trójka Żyrardów - MUKS Piaseczno 74:42

8 kolejka

29.11.2019 17:30 UKS Nowa Wieś - UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 138:17
30.11.2019 10:00 UKS La Basket Warszawa - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 63:56
30.11.2019 10:30 UKS Huragan Wołomin - UKS Trójka Żyrardów 48:90
30.11.2019 11:00 SKS 12 Warszawa - UKS 4 Ursus Warszawa 69:66

9 kolejka

06.12.2019 17:30 UKS Nowa Wieś - UKS 4 Ursus Warszawa --:--
07.12.2019 10:30 UKS Trójka Żyrardów - UKS La Basket Warszawa --:--
07.12.2019 13:00 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - SKS 12 Warszawa --:--
07.12.2019 14:30 MUKS Piaseczno - UKS Huragan Wołomin --:--

10 kolejka

13.12.2019 18:00 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Probasket Mińsk Mazowiecki --:--
14.12.2019 10:30 UKS Trójka Żyrardów - SKS 12 Warszawa --:--
14.12.2019 13:00 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - UKS Nowa Wieś --:--
14.12.2019 14:30 MUKS Piaseczno - UKS La Basket Warszawa --:--

11 kolejka

11.01.2020 10:30 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki - UKS Trójka Żyrardów --:--
11.01.2020 12:30 UKS Huragan Wołomin - SKS 12 Warszawa --:--
11.01.2020 13:00 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - UKS 4 Ursus Warszawa --:--
11.01.2020 14:30 MUKS Piaseczno - UKS Nowa Wieś --:--

12 kolejka

17.01.2020 17:30 UKS Nowa Wieś - UKS Trójka Żyrardów --:--
18.01.2020 10:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Huragan Wołomin --:--
18.01.2020 10:30 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski --:--
18.01.2020 11:00 SKS 12 Warszawa - MUKS Piaseczno --:--

13 kolejka

24.01.2020 17:30 UKS Nowa Wieś - UKS Huragan Wołomin --:--
24.01.2020 18:00 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Trójka Żyrardów --:--
25.01.2020 10:30 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki - MUKS Piaseczno --:--
25.01.2020 11:00 SKS 12 Warszawa - UKS La Basket Warszawa --:--

14 kolejka

01.02.2020 10:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Nowa Wieś --:--
01.02.2020 10:30 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki - UKS Huragan Wołomin --:--
01.02.2020 10:30 UKS Trójka Żyrardów - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski --:--
01.02.2020 14:30 MUKS Piaseczno - UKS 4 Ursus Warszawa --:--

15 kolejka

07.02.2020 17:30 UKS Nowa Wieś - SKS 12 Warszawa --:--
07.02.2020 18:00 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Huragan Wołomin --:--
07.02.2020 19:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Probasket Mińsk Mazowiecki --:--
08.02.2020 13:00 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - MUKS Piaseczno --:--

16 kolejka

29.02.2020 10:00 UKS La Basket Warszawa - UKS 4 Ursus Warszawa --:--
29.02.2020 10:30 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki - SKS 12 Warszawa --:--
29.02.2020 10:30 UKS Huragan Wołomin - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski --:--
29.02.2020 14:30 MUKS Piaseczno - UKS Trójka Żyrardów --:--

17 kolejka

07.03.2020 10:30 UKS Trójka Żyrardów - UKS Huragan Wołomin --:--
07.03.2020 10:30 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki - UKS Nowa Wieś --:--
07.03.2020 13:00 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - UKS La Basket Warszawa --:--
07.03.2020 18:00 UKS 4 Ursus Warszawa - SKS 12 Warszawa --:--

18 kolejka

13.03.2020 18:00 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Nowa Wieś --:--
14.03.2020 10:00 UKS La Basket Warszawa - UKS Trójka Żyrardów --:--
14.03.2020 10:30 UKS Huragan Wołomin - MUKS Piaseczno --:--
14.03.2020 11:00 SKS 12 Warszawa - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski --:--
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania