Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

04.10.2020 UKS Basket Siedlce - MKS Pruszków --:--
04.10.2020 10:30 MKS Ochota Warszawa - UKS Akademia Koszykówki Komorów --:--
04.10.2020 12:30 MKS Polonia I Warszawa - Zorganizowana Grupa Basketu Płock --:--

2 kolejka

11.10.2020 Zorganizowana Grupa Basketu Płock - MKS Pruszków --:--
11.10.2020 UKS Akademia Koszykówki Komorów - UKS Basket Siedlce --:--
11.10.2020 12:30 MKS Polonia I Warszawa - MKS Ochota Warszawa --:--

3 kolejka

18.10.2020 UKS Basket Siedlce - MKS Polonia I Warszawa --:--
18.10.2020 10:30 MKS Ochota Warszawa - Zorganizowana Grupa Basketu Płock --:--
18.10.2020 12:30 MKS Pruszków - UKS Akademia Koszykówki Komorów --:--

4 kolejka

25.10.2020 Zorganizowana Grupa Basketu Płock - UKS Akademia Koszykówki Komorów --:--
25.10.2020 10:30 MKS Ochota Warszawa - UKS Basket Siedlce --:--
25.10.2020 12:30 MKS Polonia I Warszawa - MKS Pruszków --:--

5 kolejka

08.11.2020 UKS Basket Siedlce - Zorganizowana Grupa Basketu Płock --:--
08.11.2020 UKS Akademia Koszykówki Komorów - MKS Polonia I Warszawa --:--
08.11.2020 12:30 MKS Pruszków - MKS Ochota Warszawa --:--

6 kolejka

15.11.2020 Zorganizowana Grupa Basketu Płock - MKS Polonia I Warszawa --:--
15.11.2020 UKS Akademia Koszykówki Komorów - MKS Ochota Warszawa --:--
15.11.2020 12:30 MKS Pruszków - UKS Basket Siedlce --:--

7 kolejka

22.11.2020 UKS Basket Siedlce - UKS Akademia Koszykówki Komorów --:--
22.11.2020 10:30 MKS Ochota Warszawa - MKS Polonia I Warszawa --:--
22.11.2020 12:30 MKS Pruszków - Zorganizowana Grupa Basketu Płock --:--

8 kolejka

29.11.2020 Zorganizowana Grupa Basketu Płock - MKS Ochota Warszawa --:--
29.11.2020 UKS Akademia Koszykówki Komorów - MKS Pruszków --:--
29.11.2020 12:30 MKS Polonia I Warszawa - UKS Basket Siedlce --:--

9 kolejka

06.12.2020 UKS Akademia Koszykówki Komorów - Zorganizowana Grupa Basketu Płock --:--
06.12.2020 UKS Basket Siedlce - MKS Ochota Warszawa --:--
06.12.2020 12:30 MKS Pruszków - MKS Polonia I Warszawa --:--

10 kolejka

13.12.2020 Zorganizowana Grupa Basketu Płock - UKS Basket Siedlce --:--
13.12.2020 10:30 MKS Ochota Warszawa - MKS Pruszków --:--
13.12.2020 12:30 MKS Polonia I Warszawa - UKS Akademia Koszykówki Komorów --:--
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania