Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

06.10.2019 10:00 SKS 12 Warszawa - UKS Huragan I Wołomin 35:60
08.10.2019 18:00 AZS UW - MBA - MUKS 21 Płock 95:24
25.10.2019 16:30 MUKS II Piaseczno - MKS II Grójec --:--

2 kolejka

16.10.2019 15:50 MKS II Grójec - MUKS 21 Płock 76:66
20.10.2019 15:30 AZS UW - MBA - SKS 12 Warszawa 100:37
30.11.2019 12:30 UKS Trójka I Żyrardów - MUKS II Piaseczno --:--

3 kolejka

23.10.2019 16:00 UKS Huragan I Wołomin - AZS UW - MBA --:--
27.10.2019 10:00 MUKS 21 Płock - UKS Trójka I Żyrardów --:--
27.10.2019 10:00 SKS 12 Warszawa - MKS II Grójec --:--

4 kolejka

30.10.2019 17:00 MKS II Grójec - UKS Huragan I Wołomin --:--
02.11.2019 12:30 UKS Trójka I Żyrardów - SKS 12 Warszawa --:--
22.11.2019 16:30 MUKS II Piaseczno - MUKS 21 Płock --:--

5 kolejka

10.11.2019 10:00 SKS 12 Warszawa - MUKS II Piaseczno --:--
10.11.2019 15:30 AZS UW - MBA - MKS II Grójec --:--
24.12.2019 12:30 UKS Huragan I Wołomin - UKS Trójka I Żyrardów --:--

6 kolejka

15.11.2019 16:30 MUKS II Piaseczno - UKS Huragan I Wołomin --:--
16.11.2019 12:30 UKS Trójka I Żyrardów - AZS UW - MBA --:--
17.11.2019 10:00 MUKS 21 Płock - SKS 12 Warszawa --:--

7 kolejka

24.11.2019 12:30 UKS Huragan I Wołomin - MUKS 21 Płock --:--
24.11.2019 14:00 MKS II Grójec - UKS Trójka I Żyrardów --:--
24.11.2019 15:30 AZS UW - MBA - MUKS II Piaseczno --:--

8 kolejka

08.12.2019 10:00 MUKS 21 Płock - AZS UW - MBA --:--
08.12.2019 12:30 UKS Huragan I Wołomin - SKS 12 Warszawa --:--
08.12.2019 14:00 MKS II Grójec - MUKS II Piaseczno --:--

9 kolejka

13.12.2019 16:30 MUKS II Piaseczno - UKS Trójka I Żyrardów --:--
15.12.2019 10:00 SKS 12 Warszawa - AZS UW - MBA --:--
15.12.2019 10:00 MUKS 21 Płock - MKS II Grójec --:--

10 kolejka

21.12.2019 12:30 UKS Trójka I Żyrardów - MUKS 21 Płock --:--
21.12.2019 14:00 MKS II Grójec - SKS 12 Warszawa --:--
21.12.2019 15:30 AZS UW - MBA - UKS Huragan I Wołomin --:--

11 kolejka

05.01.2020 10:00 SKS 12 Warszawa - UKS Trójka I Żyrardów --:--
05.01.2020 10:00 MUKS 21 Płock - MUKS II Piaseczno --:--
05.01.2020 12:30 UKS Huragan I Wołomin - MKS II Grójec --:--

12 kolejka

17.12.2019 12:30 UKS Trójka I Żyrardów - UKS Huragan I Wołomin --:--
10.01.2020 16:30 MUKS II Piaseczno - SKS 12 Warszawa --:--
12.01.2020 14:00 MKS II Grójec - AZS UW - MBA --:--

13 kolejka

19.01.2020 10:00 SKS 12 Warszawa - MUKS 21 Płock --:--
19.01.2020 12:30 UKS Huragan I Wołomin - MUKS II Piaseczno --:--
19.01.2020 15:30 AZS UW - MBA - UKS Trójka I Żyrardów --:--

14 kolejka

24.01.2020 16:30 MUKS II Piaseczno - AZS UW - MBA --:--
25.01.2020 12:30 UKS Trójka I Żyrardów - MKS II Grójec --:--
26.01.2020 10:00 MUKS 21 Płock - UKS Huragan I Wołomin --:--
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania