Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Sezon Liga Drużyna Hala Adres Miasto Dzień tygodnia Godzina Czy preferowana Certyfikat Zdjęcie
2017/2018 U11M SKK Siedlce Hala Zespołu Oświatowego w Iganiach Nowych Siedlecka 113 Siedlce Sobota 11:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M UKS Jagiellonka Warszawa Hala DOSiR Prawy Brzeg ul. Jagiellońska 7 Warszawa Sobota 11:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M MKS Grójec Hala SPARTAKUS ul.Sportowa 16 Grójec Niedziela TAK Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M UKS Gim 92 Ursynów Warszawa Hala Sportowa Gimnazjum nr 92 ul. Koncertowa 4 Warszawa Środa 15:15 TAK Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M MKS II Pruszków MOS Pruszków ul. Gomulińskiego 4 Pruszków Piątek 19:15 NIE Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M MKS II Pruszków ZSOiS ul. Gomulińskiego 2 Pruszków --- NIE Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M MKS I Pruszków MOS Pruszków ul. Gomulińskiego 4 Pruszków Piątek 19:15 NIE Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M MKS I Pruszków ZSOiS ul. Gomulińskiego 2 Pruszków --- NIE Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M UKS La Basket Warszawa SP28 ul. Gościeradowska 18/20 Warszawa Czwartek 18:30 TAK Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M UKS Trójka Żyrardów AQUA ul. Pileckiego 25/27 Żyrardów Czwartek 16:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M MUKS Hutnik Warszawa Zespół Szkół Nr 115 ul. Króla Maciusia 5 Warszawa Niedziela 11:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M MKS Ochota I Warszawa SP 152 Powstańców Wielkopolskich 4 Warszawa Piątek 15:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M UKS Basket Siedlce Hala Sportowa SP nr 8 Siedlce ul.Pescantina 2 Siedlce Sobota 15:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M MKS Ochota II Warszawa SP 152 Powstańców Wielkopolskich 4 Warszawa Środa 16:30 NIE Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M UKS AK I Komorów Hala Szkolna Al. M. Dąbrowskiej 12/20 Komorów Niedziela TAK Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M UKS AK II Komorów Hala Szkolna Al. M. Dąbrowskiej 12/20 Komorów Niedziela NIE Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M LKS OSTROWIANKA Hala Sportowo-Widowiskowa im. Jana Pawła II ul. Trębickiego 10 Ostrów Mazowiecka Niedziela 16:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M MUKS II Piaseczno ZSP Józefosław ul. Kameralna 11 Piaseczno Sobota 12:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M Polonia Warszawa SCS Aktywna Warszawa Polonia ul. Konwiktorska 6 Warszawa Niedziela TAK Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M KS Greens Słupno SP im. abp. Antoniego Julina Nowowiejskiego ul. Kościelna 16 Słupno koło Płocka Czwartek 15:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M Akademia Koszykówki Legii Warszawa OSiR Wola ul.Redutowa 37 Warszawa Sobota 14:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M Pivot Piastów SP nr 5 ul. Pułaskiego 6/8 Piastów Piątek 16:00 TAK Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M MKS Piotrówka Radom Publiczne Gimnazjum nr 3 ul. Czarnoleska 10 Radom --- NIE Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M MKS Ochota III Warszawa SP 152 Powstańców Wielkopolskich 4 Warszawa Poniedziałek 15:00 NIE Pokaż certyfikat ---
2017/2018 U11M MUKS I Piaseczno GOSiR ul. Sikorskiego 20 Piaseczno Niedziela 17:30 TAK Pokaż certyfikat ---
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania