Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Celne rzuty za 2 śr. Celne rzuty za 2 suma Oddane rzuty za 2 śr. Oddane rzuty za 2 suma Skuteczność za 2
1. Tomasz Bodzan AK Komorów 11 0.00 0.00 0
2. Marek Dyduch MUKS Piaseczno 9 0.00 0.00 0
3. Piotr Bonarek MKS Pruszków 8 0.00 0.00 0
4. Wiktor Kucharczyk ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 10 0.00 0.00 0
5. Piotr Gałązka Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 5 0.00 0.00 0
6. Michał Mizak ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 11 0.00 0.00 0
7. Wojciech Kowalczyk MKS Pruszków 8 0.00 0.00 0
8. Oskar Dynek MKS Pruszków 9 0.00 0.00 0
9. Kacper Majchrzak MKS Pruszków 9 0.00 0.00 0
10. Nikodem Biskup Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 9 0.00 0.00 0
11. Antoni Kawiecki AK Komorów 6 0.00 0.00 0
12. Paul Truszczyński AK Komorów 10 0.00 0.00 0
13. Maciej Dąbrowa AK Komorów 9 0.00 0.00 0
14. Tytus Antoniuk MKS Pruszków 8 0.00 0.00 0
15. Wojciech Krzyszczak Polonia Warszawa 13 0.00 0.00 0
16. Bartosz Puszyński Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 9 0.00 0.00 0
17. Adrian Kołodziejczyk Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 9 0.00 0.00 0
18. Błażej Dąbrowski MUKS Piaseczno 12 0.00 0.00 0
19. Michał Radomski MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 12 0.00 0.00 0
20. Marcel Madaliński MKS Ochota Warszawa 11 0.00 0.00 0
21. Szymon Ożóg MKS Ochota Warszawa 8 0.00 0.00 0
22. Bartosz Trzybiński AK Komorów 11 0.00 0.00 0
23. Michał Zawarczyński AK Komorów 9 0.00 0.00 0
24. Miloš Kovčin Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 7 0.00 0.00 0
25. Jakub Karczmarczyk MKS Ochota Warszawa 9 0.00 0.00 0
26. Eryk Kania MKS Ochota Warszawa 11 0.00 0.00 0
27. Kajetan Olszewski MKS Ochota Warszawa 10 0.00 0.00 0
28. Benjamin Obem Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 8 0.00 0.00 0
29. Mateusz Sobol MKS Ochota Warszawa 8 0.00 0.00 0
30. Franciszek Piasecki MKS Ochota Warszawa 10 0.00 0.00 0
31. Krystian Kij MKS Ochota Warszawa 13 0.00 0.00 0
32. Oliwier Kania MKS Ochota Warszawa 8 0.00 0.00 0
33. Mateusz Niewęgłowski Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 8 0.00 0.00 0
34. Jakub Kowalski Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 10 0.00 0.00 0
35. Dawid Ziemkiewicz AK Komorów 10 0.00 0.00 0
36. Jeremi Lebiedziński AK Komorów 10 0.00 0.00 0
37. Tomasz Raszewski Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 11 0.00 0.00 0
38. Filip Marszałek MKS Pruszków 9 0.00 0.00 0
39. Maciej Komuda UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 9 0.00 0.00 0
40. Hubert Sobociński UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 12 0.00 0.00 0
41. Szymon Dawydzik MKS Pruszków 11 0.00 0.00 0
42. Michał Jasiński AK Komorów 8 0.00 0.00 0
43. Łukasz Płochocki MUKS Piaseczno 11 0.00 0.00 0
44. Ksawery Kuliński ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 6 0.00 0.00 0
45. Kacper Kondzior UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 13 0.00 0.00 0
46. Aleksander Kleniewski ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 10 0.00 0.00 0
47. Antoni Pusz ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 9 0.00 0.00 0
48. Sebastian Kurek MKS Pruszków 10 0.00 0.00 0
49. Mikołaj Wojtasiak ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 11 0.00 0.00 0
50. Maciej Mikołajczyk ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 11 0.00 0.00 0
51. Paweł Obuchowski MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 10 0.00 0.00 0
52. Krystian Szydło MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 11 0.00 0.00 0
53. Kacper Twarowski MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 11 0.00 0.00 0
54. Kacper Szypulski MKS Pruszków 10 0.00 0.00 0
55. Łukasz Kochel AK Komorów 10 0.00 0.00 0
56. Maciej Chimiak Polonia Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 8 0.00 0.00 0
57. Jerzy Kulikowski MKS Ochota Warszawa 7 0.00 0.00 0
58. Mateusz Pyrka Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 12 0.00 0.00 0
59. Wiktor Kołtun MKS Pruszków 7 0.00 0.00 0
60. Mateusz Zogata MKS Ochota Warszawa 10 0.00 0.00 0
61. Rafał Rek UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 13 0.00 0.00 0
62. Franciszek Prusiński UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 11 0.00 0.00 0
63. Ignacy Jasiorowski Polonia Warszawa 8 0.00 0.00 0
64. Teodor Gauvin Polonia Warszawa 11 0.00 0.00 0
65. Marcel Tomczak MUKS Piaseczno 7 0.00 0.00 0
66. Jakub Grębla UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 12 0.00 0.00 0
67. Natan Hajewski Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 10 0.00 0.00 0
68. Szymon Pyra ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 6 0.00 0.00 0
69. Maksymilian Cholewa Polonia Warszawa 12 0.00 0.00 0
70. Kacper Jerryson Polonia Warszawa 13 0.00 0.00 0
71. Dawid Wojas ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 7 0.00 0.00 0
72. Aliaksandr Tomchyk Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 9 0.00 0.00 0
73. Damian Kołodziejczyk UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 13 0.00 0.00 0
74. Tymoteusz Sieczkowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 11 0.00 0.00 0
75. Marceli Podczaski MUKS Piaseczno, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 7 0.00 0.00 0
76. Patryk Jędrzejak MKS Pruszków 9 0.00 0.00 0
77. Igancy Chodkowski Wisła Płock Basketball 10 0.00 0.00 0
78. Jerzy Trojanowski UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 8 0.00 0.00 0
79. Jakub Parol UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 11 0.00 0.00 0
80. Jan Loose ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 10 0.00 0.00 0
81. Franciszek Sołtys Polonia Warszawa 13 0.00 0.00 0
82. Dawid Chojecki Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 7 0.00 0.00 0
83. Oskar Czerwiński Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 9 0.00 0.00 0
84. Kosma Reinhard Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 6 0.00 0.00 0
85. Antoni Szczepański Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 10 0.00 0.00 0
86. Kacper Tatarowicz Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 10 0.00 0.00 0
87. Filip Kowalski Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 7 0.00 0.00 0
88. Iwo Charliński Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 10 0.00 0.00 0
89. Tomasz Karpiński MKS Ochota Warszawa 12 0.00 0.00 0
90. Dominik Sierpiński MKS Pruszków 6 0.00 0.00 0
91. Stanisław Zitarosa Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 5 0.00 0.00 0
92. Krystian Tymczyszyn Polonia Warszawa 12 0.00 0.00 0
93. Jakub Szudrowicz Wisła Płock Basketball 10 0.00 0.00 0
94. Eryk Roszczyński Polonia Warszawa 11 0.00 0.00 0
95. Jan Masewicz AK Komorów 10 0.00 0.00 0
96. Filip Zając MUKS Piaseczno 10 0.00 0.00 0
97. Karol Bielicki Wisła Płock Basketball 10 0.00 0.00 0
98. Szymon Rychliński Wisła Płock Basketball 9 0.00 0.00 0
99. Michał Szaniawski Polonia Warszawa 9 0.00 0.00 0
100. Ignacy Witer MUKS Piaseczno 9 0.00 0.00 0
101. Michał Todorski Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 8 0.00 0.00 0
102. Tomasz Jaworski UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 11 0.00 0.00 0
103. Adrian Machaj Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 8 0.00 0.00 0
104. Horacy Salwin MUKS Piaseczno 11 0.00 0.00 0
105. Filip Wencel Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 7 0.00 0.00 0
106. Karol Orczyk Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 5 0.00 0.00 0
107. Marek Gregorczyk Polonia Warszawa 7 0.00 0.00 0
108. Igor Skiba Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 6 0.00 0.00 0
109. Filip Chmielewski POWER Basket Mława 6 0.00 0.00 0
110. Ksawery Mróz POWER Basket Mława 4 0.00 0.00 0
111. Dawid Nagucki POWER Basket Mława 6 0.00 0.00 0
112. Daniel Godlewski POWER Basket Mława 5 0.00 0.00 0
113. Jan Gierwatowski POWER Basket Mława 5 0.00 0.00 0
114. Dominik Tomkiel POWER Basket Mława 3 0.00 0.00 0
115. Antoni Wiśniewski Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 12 0.00 0.00 0
116. Jakub Sabała Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 9 0.00 0.00 0
117. Aleksander Dubiniak Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 11 0.00 0.00 0
118. Mikołaj Hulanicki Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 9 0.00 0.00 0
119. Filip Goździewski Wisła Płock Basketball 11 0.00 0.00 0
120. Filip Szelkowski Wisła Płock Basketball 9 0.00 0.00 0
121. Krzysztof Wróblewski Wisła Płock Basketball 11 0.00 0.00 0
122. Jakub Falbowski MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 12 0.00 0.00 0
123. Nikodem Kolosek MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 7 0.00 0.00 0
124. Bartosz Skrzyński MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 8 0.00 0.00 0
125. Antoni Bereszczyński Wisła Płock Basketball 11 0.00 0.00 0
126. Tobiasz Chrapkowski Wisła Płock Basketball 11 0.00 0.00 0
127. Filip Jakubowski POWER Basket Mława 6 0.00 0.00 0
128. Maksymilian Goschorski POWER Basket Mława 3 0.00 0.00 0
129. Kacper Maciak POWER Basket Mława 6 0.00 0.00 0
130. Igor Rybczyński POWER Basket Mława 6 0.00 0.00 0
131. Michał Gęsiak POWER Basket Mława 3 0.00 0.00 0
132. Mateusz Majda Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 7 0.00 0.00 0
133. Dawid Zieliński Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 9 0.00 0.00 0
134. Patryk Zygmunt Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 10 0.00 0.00 0
135. Szymon Dębecki Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 6 0.00 0.00 0
136. Szymon Wyrzykowski POWER Basket Mława 4 0.00 0.00 0
137. Damian Sokołowski MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 10 0.00 0.00 0
138. Karol Popadyniec MUKS Piaseczno 8 0.00 0.00 0
139. Jan Kaftański Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 11 0.00 0.00 0
140. Tymon Sienior Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 7 0.00 0.00 0
141. Hubert Stankiewicz MUKS Piaseczno 6 0.00 0.00 0
Decathlon Mazowsze Molten
Obraz