Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Zbiórki w ataku śr. Zbiórki w ataku suma Zbiórki w obronie śr. Zbiórki w obronie suma Zbiórki śr Zbiórki suma
1. Tomasz Bodzan AK Komorów 11 0.00 0.00 0.00
2. Marek Dyduch MUKS Piaseczno 9 0.00 0.00 0.00
3. Piotr Bonarek MKS Pruszków 8 0.00 0.00 0.00
4. Wiktor Kucharczyk ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 10 0.00 0.00 0.00
5. Piotr Gałązka Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 5 0.00 0.00 0.00
6. Michał Mizak ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 11 0.00 0.00 0.00
7. Wojciech Kowalczyk MKS Pruszków 8 0.00 0.00 0.00
8. Oskar Dynek MKS Pruszków 9 0.00 0.00 0.00
9. Kacper Majchrzak MKS Pruszków 9 0.00 0.00 0.00
10. Nikodem Biskup Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 9 0.00 0.00 0.00
11. Antoni Kawiecki AK Komorów 6 0.00 0.00 0.00
12. Paul Truszczyński AK Komorów 10 0.00 0.00 0.00
13. Maciej Dąbrowa AK Komorów 9 0.00 0.00 0.00
14. Tytus Antoniuk MKS Pruszków 8 0.00 0.00 0.00
15. Wojciech Krzyszczak Polonia Warszawa 13 0.00 0.00 0.00
16. Bartosz Puszyński Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 9 0.00 0.00 0.00
17. Adrian Kołodziejczyk Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 9 0.00 0.00 0.00
18. Błażej Dąbrowski MUKS Piaseczno 12 0.00 0.00 0.00
19. Michał Radomski MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 12 0.00 0.00 0.00
20. Marcel Madaliński MKS Ochota Warszawa 11 0.00 0.00 0.00
21. Szymon Ożóg MKS Ochota Warszawa 8 0.00 0.00 0.00
22. Bartosz Trzybiński AK Komorów 11 0.00 0.00 0.00
23. Michał Zawarczyński AK Komorów 9 0.00 0.00 0.00
24. Miloš Kovčin Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 7 0.00 0.00 0.00
25. Jakub Karczmarczyk MKS Ochota Warszawa 9 0.00 0.00 0.00
26. Eryk Kania MKS Ochota Warszawa 11 0.00 0.00 0.00
27. Kajetan Olszewski MKS Ochota Warszawa 10 0.00 0.00 0.00
28. Benjamin Obem Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 8 0.00 0.00 0.00
29. Mateusz Sobol MKS Ochota Warszawa 8 0.00 0.00 0.00
30. Franciszek Piasecki MKS Ochota Warszawa 10 0.00 0.00 0.00
31. Krystian Kij MKS Ochota Warszawa 13 0.00 0.00 0.00
32. Oliwier Kania MKS Ochota Warszawa 8 0.00 0.00 0.00
33. Mateusz Niewęgłowski Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 8 0.00 0.00 0.00
34. Jakub Kowalski Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 10 0.00 0.00 0.00
35. Dawid Ziemkiewicz AK Komorów 10 0.00 0.00 0.00
36. Jeremi Lebiedziński AK Komorów 10 0.00 0.00 0.00
37. Tomasz Raszewski Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 11 0.00 0.00 0.00
38. Filip Marszałek MKS Pruszków 9 0.00 0.00 0.00
39. Maciej Komuda UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 9 0.00 0.00 0.00
40. Hubert Sobociński UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 12 0.00 0.00 0.00
41. Szymon Dawydzik MKS Pruszków 11 0.00 0.00 0.00
42. Michał Jasiński AK Komorów 8 0.00 0.00 0.00
43. Łukasz Płochocki MUKS Piaseczno 11 0.00 0.00 0.00
44. Ksawery Kuliński ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 6 0.00 0.00 0.00
45. Kacper Kondzior UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 13 0.00 0.00 0.00
46. Aleksander Kleniewski ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 10 0.00 0.00 0.00
47. Antoni Pusz ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 9 0.00 0.00 0.00
48. Sebastian Kurek MKS Pruszków 10 0.00 0.00 0.00
49. Mikołaj Wojtasiak ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 11 0.00 0.00 0.00
50. Maciej Mikołajczyk ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 11 0.00 0.00 0.00
51. Paweł Obuchowski MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 10 0.00 0.00 0.00
52. Krystian Szydło MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 11 0.00 0.00 0.00
53. Kacper Twarowski MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 11 0.00 0.00 0.00
54. Kacper Szypulski MKS Pruszków 10 0.00 0.00 0.00
55. Łukasz Kochel AK Komorów 10 0.00 0.00 0.00
56. Maciej Chimiak Polonia Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 8 0.00 0.00 0.00
57. Jerzy Kulikowski MKS Ochota Warszawa 7 0.00 0.00 0.00
58. Mateusz Pyrka Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 12 0.00 0.00 0.00
59. Wiktor Kołtun MKS Pruszków 7 0.00 0.00 0.00
60. Mateusz Zogata MKS Ochota Warszawa 10 0.00 0.00 0.00
61. Rafał Rek UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 13 0.00 0.00 0.00
62. Franciszek Prusiński UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 11 0.00 0.00 0.00
63. Ignacy Jasiorowski Polonia Warszawa 8 0.00 0.00 0.00
64. Teodor Gauvin Polonia Warszawa 11 0.00 0.00 0.00
65. Marcel Tomczak MUKS Piaseczno 7 0.00 0.00 0.00
66. Jakub Grębla UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 12 0.00 0.00 0.00
67. Natan Hajewski Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 10 0.00 0.00 0.00
68. Szymon Pyra ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 6 0.00 0.00 0.00
69. Maksymilian Cholewa Polonia Warszawa 12 0.00 0.00 0.00
70. Kacper Jerryson Polonia Warszawa 13 0.00 0.00 0.00
71. Dawid Wojas ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 7 0.00 0.00 0.00
72. Aliaksandr Tomchyk Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 9 0.00 0.00 0.00
73. Damian Kołodziejczyk UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 13 0.00 0.00 0.00
74. Tymoteusz Sieczkowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 11 0.00 0.00 0.00
75. Marceli Podczaski MUKS Piaseczno, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 7 0.00 0.00 0.00
76. Patryk Jędrzejak MKS Pruszków 9 0.00 0.00 0.00
77. Igancy Chodkowski Wisła Płock Basketball 10 0.00 0.00 0.00
78. Jerzy Trojanowski UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 8 0.00 0.00 0.00
79. Jakub Parol UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 11 0.00 0.00 0.00
80. Jan Loose ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 10 0.00 0.00 0.00
81. Franciszek Sołtys Polonia Warszawa 13 0.00 0.00 0.00
82. Dawid Chojecki Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 7 0.00 0.00 0.00
83. Oskar Czerwiński Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 9 0.00 0.00 0.00
84. Kosma Reinhard Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 6 0.00 0.00 0.00
85. Antoni Szczepański Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 10 0.00 0.00 0.00
86. Kacper Tatarowicz Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 10 0.00 0.00 0.00
87. Filip Kowalski Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 7 0.00 0.00 0.00
88. Iwo Charliński Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 10 0.00 0.00 0.00
89. Tomasz Karpiński MKS Ochota Warszawa 12 0.00 0.00 0.00
90. Dominik Sierpiński MKS Pruszków 6 0.00 0.00 0.00
91. Stanisław Zitarosa Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 5 0.00 0.00 0.00
92. Krystian Tymczyszyn Polonia Warszawa 12 0.00 0.00 0.00
93. Jakub Szudrowicz Wisła Płock Basketball 10 0.00 0.00 0.00
94. Eryk Roszczyński Polonia Warszawa 11 0.00 0.00 0.00
95. Jan Masewicz AK Komorów 10 0.00 0.00 0.00
96. Filip Zając MUKS Piaseczno 10 0.00 0.00 0.00
97. Karol Bielicki Wisła Płock Basketball 10 0.00 0.00 0.00
98. Szymon Rychliński Wisła Płock Basketball 9 0.00 0.00 0.00
99. Michał Szaniawski Polonia Warszawa 9 0.00 0.00 0.00
100. Ignacy Witer MUKS Piaseczno 9 0.00 0.00 0.00
101. Michał Todorski Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 8 0.00 0.00 0.00
102. Tomasz Jaworski UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 11 0.00 0.00 0.00
103. Adrian Machaj Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 8 0.00 0.00 0.00
104. Horacy Salwin MUKS Piaseczno 11 0.00 0.00 0.00
105. Filip Wencel Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 7 0.00 0.00 0.00
106. Karol Orczyk Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 5 0.00 0.00 0.00
107. Marek Gregorczyk Polonia Warszawa 7 0.00 0.00 0.00
108. Igor Skiba Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 6 0.00 0.00 0.00
109. Filip Chmielewski POWER Basket Mława 6 0.00 0.00 0.00
110. Ksawery Mróz POWER Basket Mława 4 0.00 0.00 0.00
111. Dawid Nagucki POWER Basket Mława 6 0.00 0.00 0.00
112. Daniel Godlewski POWER Basket Mława 5 0.00 0.00 0.00
113. Jan Gierwatowski POWER Basket Mława 5 0.00 0.00 0.00
114. Dominik Tomkiel POWER Basket Mława 3 0.00 0.00 0.00
115. Antoni Wiśniewski Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 12 0.00 0.00 0.00
116. Jakub Sabała Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 9 0.00 0.00 0.00
117. Aleksander Dubiniak Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 11 0.00 0.00 0.00
118. Mikołaj Hulanicki Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 9 0.00 0.00 0.00
119. Filip Goździewski Wisła Płock Basketball 11 0.00 0.00 0.00
120. Filip Szelkowski Wisła Płock Basketball 9 0.00 0.00 0.00
121. Krzysztof Wróblewski Wisła Płock Basketball 11 0.00 0.00 0.00
122. Jakub Falbowski MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 12 0.00 0.00 0.00
123. Nikodem Kolosek MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 7 0.00 0.00 0.00
124. Bartosz Skrzyński MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 8 0.00 0.00 0.00
125. Antoni Bereszczyński Wisła Płock Basketball 11 0.00 0.00 0.00
126. Tobiasz Chrapkowski Wisła Płock Basketball 11 0.00 0.00 0.00
127. Filip Jakubowski POWER Basket Mława 6 0.00 0.00 0.00
128. Maksymilian Goschorski POWER Basket Mława 3 0.00 0.00 0.00
129. Kacper Maciak POWER Basket Mława 6 0.00 0.00 0.00
130. Igor Rybczyński POWER Basket Mława 6 0.00 0.00 0.00
131. Michał Gęsiak POWER Basket Mława 3 0.00 0.00 0.00
132. Mateusz Majda Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 7 0.00 0.00 0.00
133. Dawid Zieliński Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 9 0.00 0.00 0.00
134. Patryk Zygmunt Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 10 0.00 0.00 0.00
135. Szymon Dębecki Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 6 0.00 0.00 0.00
136. Szymon Wyrzykowski POWER Basket Mława 4 0.00 0.00 0.00
137. Damian Sokołowski MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 10 0.00 0.00 0.00
138. Karol Popadyniec MUKS Piaseczno 8 0.00 0.00 0.00
139. Jan Kaftański Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 11 0.00 0.00 0.00
140. Tymon Sienior Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 7 0.00 0.00 0.00
141. Hubert Stankiewicz MUKS Piaseczno 6 0.00 0.00 0.00
Decathlon Mazowsze Molten
Obraz