Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Celne rzuty za 3 śr. Celne rzuty za 3 suma Oddane rzuty za 3 śr. Oddane rzuty za 3 suma Skuteczność za 3
1. Franciszek Piasecki MKS Ochota Warszawa 10 3.10 31 0.00 0
2. Tytus Antoniuk MKS Pruszków 8 2.13 17 0.00 0
3. Adrian Machaj Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 8 2.13 17 0.00 0
4. Paul Truszczyński AK Komorów 10 2.00 20 0.00 0
5. Benjamin Obem Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 8 2.00 16 0.00 0
6. Wojciech Krzyszczak Polonia Warszawa 13 1.92 25 0.00 0
7. Tomasz Bodzan AK Komorów 11 1.91 21 0.00 0
8. Maciej Mikołajczyk ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 11 1.91 21 0.00 0
9. Marek Dyduch MUKS Piaseczno 9 1.67 15 0.00 0
10. Maciej Chimiak Polonia Warszawa, Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 8 1.63 13 0.00 0
11. Sebastian Kurek MKS Pruszków 10 1.60 16 0.00 0
12. Marcel Tomczak MUKS Piaseczno 7 1.57 11 0.00 0
13. Tomasz Raszewski Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 11 1.45 16 0.00 0
14. Piotr Gałązka Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 5 1.40 7 0.00 0
15. Oskar Dynek MKS Pruszków 9 1.33 12 0.00 0
16. Paweł Obuchowski MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 10 1.20 12 0.00 0
17. Natan Hajewski Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 10 1.20 12 0.00 0
18. Mikołaj Wojtasiak ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 11 1.18 13 0.00 0
19. Franciszek Prusiński UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 11 1.18 13 0.00 0
20. Miloš Kovčin Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 7 1.14 8 0.00 0
21. Mateusz Zogata MKS Ochota Warszawa 10 1.10 11 0.00 0
22. Rafał Rek UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 13 1.08 14 0.00 0
23. Ksawery Mróz POWER Basket Mława 4 1.00 4 0.00 0
24. Bartosz Trzybiński AK Komorów 11 0.91 10 0.00 0
25. Krystian Szydło MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 11 0.91 10 0.00 0
26. Iwo Charliński Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 10 0.90 9 0.00 0
27. Michał Zawarczyński AK Komorów 9 0.89 8 0.00 0
28. Michał Jasiński AK Komorów 8 0.88 7 0.00 0
29. Jakub Parol UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 11 0.82 9 0.00 0
30. Kacper Tatarowicz Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 10 0.80 8 0.00 0
31. Teodor Gauvin Polonia Warszawa 11 0.73 8 0.00 0
32. Jerzy Kulikowski MKS Ochota Warszawa 7 0.71 5 0.00 0
33. Tymon Sienior Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 7 0.71 5 0.00 0
34. Krystian Kij MKS Ochota Warszawa 13 0.69 9 0.00 0
35. Nikodem Biskup Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 9 0.67 6 0.00 0
36. Hubert Sobociński UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 12 0.67 8 0.00 0
37. Igor Rybczyński POWER Basket Mława 6 0.67 4 0.00 0
38. Aleksander Kleniewski ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 10 0.60 6 0.00 0
39. Jakub Szudrowicz Wisła Płock Basketball 10 0.60 6 0.00 0
40. Tomasz Karpiński MKS Ochota Warszawa 12 0.58 7 0.00 0
41. Antoni Pusz ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 9 0.56 5 0.00 0
42. Oskar Czerwiński Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 9 0.56 5 0.00 0
43. Tymoteusz Sieczkowski Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 11 0.55 6 0.00 0
44. Kacper Kondzior UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 13 0.54 7 0.00 0
45. Ksawery Kuliński ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 6 0.50 3 0.00 0
46. Dominik Sierpiński MKS Pruszków 6 0.50 3 0.00 0
47. Filip Jakubowski POWER Basket Mława 6 0.50 3 0.00 0
48. Dawid Chojecki Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 7 0.43 3 0.00 0
49. Maksymilian Cholewa Polonia Warszawa 12 0.42 5 0.00 0
50. Kacper Jerryson Polonia Warszawa 13 0.38 5 0.00 0
51. Franciszek Sołtys Polonia Warszawa 13 0.38 5 0.00 0
52. Wojciech Kowalczyk MKS Pruszków 8 0.38 3 0.00 0
53. Szymon Ożóg MKS Ochota Warszawa 8 0.38 3 0.00 0
54. Mateusz Niewęgłowski Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 8 0.38 3 0.00 0
55. Jerzy Trojanowski UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 8 0.38 3 0.00 0
56. Szymon Dawydzik MKS Pruszków 11 0.36 4 0.00 0
57. Eryk Roszczyński Polonia Warszawa 11 0.36 4 0.00 0
58. Tomasz Jaworski UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 11 0.36 4 0.00 0
59. Jan Kaftański Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 11 0.36 4 0.00 0
60. Maciej Dąbrowa AK Komorów 9 0.33 3 0.00 0
61. Michał Radomski MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 12 0.33 4 0.00 0
62. Michał Szaniawski Polonia Warszawa 9 0.33 3 0.00 0
63. Dawid Nagucki POWER Basket Mława 6 0.33 2 0.00 0
64. Maksymilian Goschorski POWER Basket Mława 3 0.33 1 0.00 0
65. Jakub Kowalski Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 10 0.30 3 0.00 0
66. Jeremi Lebiedziński AK Komorów 10 0.30 3 0.00 0
67. Kacper Szypulski MKS Pruszków 10 0.30 3 0.00 0
68. Igancy Chodkowski Wisła Płock Basketball 10 0.30 3 0.00 0
69. Damian Sokołowski MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 10 0.30 3 0.00 0
70. Łukasz Płochocki MUKS Piaseczno 11 0.27 3 0.00 0
71. Kacper Twarowski MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 11 0.27 3 0.00 0
72. Błażej Dąbrowski MUKS Piaseczno 12 0.25 3 0.00 0
73. Mateusz Sobol MKS Ochota Warszawa 8 0.25 2 0.00 0
74. Kacper Majchrzak MKS Pruszków 9 0.22 2 0.00 0
75. Filip Szelkowski Wisła Płock Basketball 9 0.22 2 0.00 0
76. Kajetan Olszewski MKS Ochota Warszawa 10 0.20 2 0.00 0
77. Łukasz Kochel AK Komorów 10 0.20 2 0.00 0
78. Stanisław Zitarosa Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 5 0.20 1 0.00 0
79. Marcel Madaliński MKS Ochota Warszawa 11 0.18 2 0.00 0
80. Aleksander Dubiniak Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 11 0.18 2 0.00 0
81. Mateusz Pyrka Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 12 0.17 2 0.00 0
82. Marceli Podczaski MUKS Piaseczno, Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 7 0.14 1 0.00 0
83. Bartosz Puszyński Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 9 0.11 1 0.00 0
84. Jakub Karczmarczyk MKS Ochota Warszawa 9 0.11 1 0.00 0
85. Maciej Komuda UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 9 0.11 1 0.00 0
86. Patryk Jędrzejak MKS Pruszków 9 0.11 1 0.00 0
87. Szymon Rychliński Wisła Płock Basketball 9 0.11 1 0.00 0
88. Wiktor Kucharczyk ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 10 0.10 1 0.00 0
89. Dawid Ziemkiewicz AK Komorów 10 0.10 1 0.00 0
90. Jan Loose ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 10 0.10 1 0.00 0
91. Antoni Szczepański Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 10 0.10 1 0.00 0
92. Horacy Salwin MUKS Piaseczno 11 0.09 1 0.00 0
93. Krystian Tymczyszyn Polonia Warszawa 12 0.08 1 0.00 0
94. Piotr Bonarek MKS Pruszków 8 0.00 0 0.00 0
95. Michał Mizak ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 11 0.00 0 0.00 0
96. Antoni Kawiecki AK Komorów 6 0.00 0 0.00 0
97. Adrian Kołodziejczyk Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 9 0.00 0 0.00 0
98. Eryk Kania MKS Ochota Warszawa 11 0.00 0 0.00 0
99. Oliwier Kania MKS Ochota Warszawa 8 0.00 0 0.00 0
100. Filip Marszałek MKS Pruszków 9 0.00 0 0.00 0
101. Wiktor Kołtun MKS Pruszków 7 0.00 0 0.00 0
102. Ignacy Jasiorowski Polonia Warszawa 8 0.00 0 0.00 0
103. Jakub Grębla UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 12 0.00 0 0.00 0
104. Szymon Pyra ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 6 0.00 0 0.00 0
105. Dawid Wojas ISETIA-AZS UW MBA Warszawa 7 0.00 0 0.00 0
106. Aliaksandr Tomchyk Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 9 0.00 0 0.00 0
107. Damian Kołodziejczyk UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki 13 0.00 0 0.00 0
108. Kosma Reinhard Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 6 0.00 0 0.00 0
109. Filip Kowalski Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 7 0.00 0 0.00 0
110. Jan Masewicz AK Komorów 10 0.00 0 0.00 0
111. Filip Zając MUKS Piaseczno 10 0.00 0 0.00 0
112. Karol Bielicki Wisła Płock Basketball 10 0.00 0 0.00 0
113. Ignacy Witer MUKS Piaseczno 9 0.00 0 0.00 0
114. Michał Todorski Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior 8 0.00 0 0.00 0
115. Filip Wencel Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 7 0.00 0 0.00 0
116. Karol Orczyk Akademia Młodych Dzików Ochota Warszawa 5 0.00 0 0.00 0
117. Marek Gregorczyk Polonia Warszawa 7 0.00 0 0.00 0
118. Igor Skiba Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 6 0.00 0 0.00 0
119. Filip Chmielewski POWER Basket Mława 6 0.00 0 0.00 0
120. Daniel Godlewski POWER Basket Mława 5 0.00 0 0.00 0
121. Jan Gierwatowski POWER Basket Mława 5 0.00 0 0.00 0
122. Dominik Tomkiel POWER Basket Mława 3 0.00 0 0.00 0
123. Antoni Wiśniewski Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 12 0.00 0 0.00 0
124. Jakub Sabała Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 9 0.00 0 0.00 0
125. Mikołaj Hulanicki Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 9 0.00 0 0.00 0
126. Filip Goździewski Wisła Płock Basketball 11 0.00 0 0.00 0
127. Krzysztof Wróblewski Wisła Płock Basketball 11 0.00 0 0.00 0
128. Jakub Falbowski MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 12 0.00 0 0.00 0
129. Nikodem Kolosek MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 7 0.00 0 0.00 0
130. Bartosz Skrzyński MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 8 0.00 0 0.00 0
131. Antoni Bereszczyński Wisła Płock Basketball 11 0.00 0 0.00 0
132. Tobiasz Chrapkowski Wisła Płock Basketball 11 0.00 0 0.00 0
133. Kacper Maciak POWER Basket Mława 6 0.00 0 0.00 0
134. Michał Gęsiak POWER Basket Mława 3 0.00 0 0.00 0
135. Mateusz Majda Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 7 0.00 0 0.00 0
136. Dawid Zieliński Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 9 0.00 0 0.00 0
137. Patryk Zygmunt Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 10 0.00 0 0.00 0
138. Szymon Dębecki Miejski Klub Koszykówki w Górze Kalwarii 6 0.00 0 0.00 0
139. Szymon Wyrzykowski POWER Basket Mława 4 0.00 0 0.00 0
140. Karol Popadyniec MUKS Piaseczno 8 0.00 0 0.00 0
141. Hubert Stankiewicz MUKS Piaseczno 6 0.00 0 0.00 0
Decathlon Mazowsze Molten
Obraz