Dokumenty
Historia
WZKosze
Archiwum
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Wydział sędziowski
Statut
Kluby
Ligi Męskie
3LM
U19M
U17M
U15M
U13M
U16M
U14M
U12M
U11M
U20M
U18M
Ligi Żeńskie
2LK
U19K
U17K
U15K
U13K
U16K
U14K
U12K
U11K
U22K
U18K
Rozgrywki
Terminy strefowe
Terminy centralne
Szkolenie
Trenerzy KWM
Konsultacje KWM
Powołania Kadra Polski
Sędziowie
WYDZIAŁ SĘDZIOWSKI
PRZEPISY
POMOCNE MATERIAŁY
REGULAMIN SĘDZIEGO
OBSŁUGA TABLIC
SĘDZIOWSKIE FAQ-i
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
2LK
U19M w
U19K w
U17M w
U17K w
U16M
U16K
U15M
U15K
U14M
U14K
U13M
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U22K
U20M
U18M
U18K
SEZON: 2018/2019
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U16M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U22K
U18M
U18K
U16M
U16K
U14M
U14K
U15M
U15K
U13M
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U19K
U19M
U17M
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
INDYWIDUALNE (BEZ PK)
DRUŻYNOWE (BEZ PK)
średnie / sumy
Play OFF
Rzuty wolne
Skuteczność za 1
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Etap II (1-6)
Etap II (7-12)
Play OFF
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Celne rzuty wolne śr.
Celne rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Skuteczność za 1
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Celne rzuty wolne śr.
Celne rzuty wolne suma
Oddane rzuty wolne śr.
Oddane rzuty wolne suma
Skuteczność za 1
1.
Adam Lisewski
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
1
1.00
1
1.00
1
100
2.
Szymon Chrzanowski
SPK Białystok
2
1.00
2
1.00
2
100
3.
Oliwier Szczęsny
MKS Grójec
2
4.00
8
4.00
8
100
4.
Kacper Górski
UKS Dziewiątka Łomża
1
2.00
2
2.00
2
100
5.
Dominik Stasiak
MKS Grójec
2
2.50
5
2.50
5
100
6.
Jan Dziadowicz
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
1
2.00
2
2.00
2
100
7.
Piotr Bobka
PKK Żubry I Białystok
1
6.00
6
7.00
7
85.7
8.
Patryk Rosołowski
KS Rosa-Sport Radom
2
2.50
5
3.00
6
83.3
9.
Jakub Wojciechowski
MKS Ochota Warszawa
2
2.00
4
2.50
5
80
10.
Cyprian Karecki
SPK Białystok
2
5.00
10
6.50
13
76.9
11.
Maksymilian Perzyna
MOSiR Bielsk Podlaski
2
6.50
13
8.50
17
76.5
12.
Dawid Pietrusiński
MKS Grójec
2
1.50
3
2.00
4
75
13.
Oliwier Duchnowski
KS Rosa-Sport Radom
2
1.50
3
2.00
4
75
14.
Jakub Grigoruk
MOSiR Bielsk Podlaski
2
6.00
12
8.00
16
75
15.
Mikołaj Kot
MKS Grójec
2
2.50
5
3.50
7
71.4
16.
Adam Anusewicz
UKS Dziewiątka Łomża
2
10.50
21
15.00
30
70
17.
Łukasz Hendrych
MKS Ochota Warszawa
2
1.00
2
1.50
3
66.7
18.
Aleksander Garbacz
MKS Ochota Warszawa
2
2.00
4
3.00
6
66.7
19.
Bartosz Sitek
MKS Ochota Warszawa
2
2.00
4
3.00
6
66.7
20.
Maciej Walerian
MOSiR Bielsk Podlaski
2
4.50
9
7.50
15
60
21.
Dawid Toczydłowski
PKK Żubry I Białystok
1
3.00
3
5.00
5
60
22.
Kacper Płoszczyca
SPK Białystok
2
2.00
4
3.50
7
57.1
23.
Jakub Kołakowski
UKS Dziewiątka Łomża
2
3.50
7
6.50
13
53.8
24.
Paweł Bieliński
SPK Białystok
2
5.50
11
10.50
21
52.4
25.
Jan Kryśko
MKS Ochota Warszawa
1
1.00
1
2.00
2
50
26.
Franciszek Mariat
MKS Ochota Warszawa
,
GKK Grodzisk Mazowiecki
1
1.00
1
2.00
2
50
27.
Tomasz Baranowski
SPK Białystok
1
1.00
1
2.00
2
50
28.
Alan Zalewski
UKS Dziewiątka Łomża
2
0.50
1
1.00
2
50
29.
Błażej Lisek
KS Rosa-Sport Radom
2
0.50
1
1.00
2
50
30.
Tomasz Kardasz
SPK Białystok
1
2.00
2
4.00
4
50
31.
Jędrzej Hamerla
MKS Ochota Warszawa
2
0.50
1
1.00
2
50
32.
Kosma Kłagisz
MKS Ochota Warszawa
,
MUKS Piaseczno
2
1.00
2
2.00
4
50
33.
Patryk Markiewicz
PKK Żubry I Białystok
1
1.00
1
2.00
2
50
34.
Jan Malinowski
MKS Ochota Warszawa
1
2.00
2
4.00
4
50
35.
Tomasz Sawicki
PKK Żubry I Białystok
1
3.00
3
6.00
6
50
36.
Aleksy Janiec
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
1
1.00
1
2.00
2
50
37.
Dominik Krakowiak
KS Rosa-Sport Radom
1
2.00
2
4.00
4
50
38.
Wojciech Nojszewski
MKS Ochota Warszawa
2
2.00
4
4.00
8
50
39.
Karol Werpachowski
PKK Żubry I Białystok
1
1.00
1
3.00
3
33.3
40.
Damian Boć
UKS Dziewiątka Łomża
2
0.50
1
1.50
3
33.3
41.
Antoni Zdanowicz
SPK Białystok
2
0.50
1
1.50
3
33.3
42.
Bartłomiej Cania
MKS Grójec
2
0.50
1
1.50
3
33.3
43.
Jakub Drągowski
PKK Żubry I Białystok
1
1.00
1
3.00
3
33.3
44.
Szymon Jasiński
SPK Białystok
2
0.50
1
2.00
4
25
45.
Bartosz Górnicki
KS Rosa-Sport Radom
2
0.50
1
2.00
4
25
46.
Szymon Kołakowski
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
1
0.00
0
0.00
0
0
47.
Adam Szablanowski
UKS Dziewiątka Łomża
2
0.00
0
0.00
0
0
48.
Adrian Januszewski
MOSiR Bielsk Podlaski
1
0.00
0
0.00
0
0
49.
Michał Szymański
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
1
0.00
0
0.00
0
0
50.
Tomasz Żychoń
MOSiR Bielsk Podlaski
1
0.00
0
0.00
0
0
51.
Kornel Wąż
MOSiR Bielsk Podlaski
2
0.00
0
0.00
0
0
52.
Dawid Dankiewicz
MOSiR Bielsk Podlaski
2
0.00
0
1.00
2
0
53.
Wiktor Pieńkowski
UKS Dziewiątka Łomża
1
0.00
0
0.00
0
0
54.
Maciej Piasecki
UKS Dziewiątka Łomża
2
0.00
0
0.00
0
0
55.
Jakub Trybek
MKS Ochota Warszawa
2
0.00
0
0.00
0
0
56.
Jakub Cimochowski
SPK Białystok
2
0.00
0
0.00
0
0
57.
Julian Pulawski
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
1
0.00
0
0.00
0
0
58.
Jan Fabisiak
KS Rosa-Sport Radom
1
0.00
0
0.00
0
0
59.
Hubert Mitkiewicz
SPK Białystok
1
0.00
0
0.00
0
0
60.
Jakub Górski
UKS Dziewiątka Łomża
1
0.00
0
2.00
2
0
61.
Kacper Raszkiewicz
UKS Dziewiątka Łomża
1
0.00
0
1.00
1
0
62.
Jakub Malinowski
UKS Dziewiątka Łomża
2
0.00
0
0.00
0
0
63.
Piotr Brodzik
MKS Ochota Warszawa
1
0.00
0
0.00
0
0
64.
Hubert Kozłowski
UKS Dziewiątka Łomża
1
0.00
0
0.00
0
0
65.
Adrian Modzelewski
UKS Dziewiątka Łomża
2
0.00
0
0.50
1
0
66.
Adam Świerzyński
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
1
0.00
0
0.00
0
0
67.
Filip Karczemny
KS Rosa-Sport Radom
2
0.00
0
0.00
0
0
68.
Adam Pękacki
MKS Grójec
2
0.00
0
0.00
0
0
69.
Piotr Sułkowski
KS Rosa-Sport Radom
1
0.00
0
0.00
0
0
70.
Jakub Trześniewski
KS Rosa-Sport Radom
2
0.00
0
0.00
0
0
71.
Kajetan Wójcik
KS Rosa-Sport Radom
2
0.00
0
0.00
0
0
72.
Wiktor Górzyński
KS Rosa-Sport Radom
2
0.00
0
0.00
0
0
73.
Igor Strzałkowski
KS Rosa-Sport Radom
2
0.00
0
0.00
0
0
74.
Antoni Szular
MKS Ochota Warszawa
2
0.00
0
0.00
0
0
75.
Kacper Andziak
MKS Ochota Warszawa
1
0.00
0
0.00
0
0
76.
Norbert Kaliciński
MKS Grójec
2
0.00
0
0.50
1
0
77.
Jakub Rak
MKS Grójec
2
0.00
0
0.00
0
0
78.
Jakub Świetliczny
MOSiR Bielsk Podlaski
1
0.00
0
0.00
0
0
79.
Norbert Niemyjski
MOSiR Bielsk Podlaski
2
0.00
0
0.00
0
0
80.
Franciszek Przybytniak
MKS Grójec
2
0.00
0
0.00
0
0
81.
Jakub Sarna
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
1
0.00
0
2.00
2
0
82.
Oskar Chmielewski
MOSiR Bielsk Podlaski
2
0.00
0
0.00
0
0
83.
Szymon Rusin
MKS Grójec
1
0.00
0
0.00
0
0
84.
Kaj Zarzycki
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
1
0.00
0
0.00
0
0
85.
Bernard Lewandowski
MKS Ochota Warszawa
1
0.00
0
0.00
0
0
86.
Oliwier Zarzecki
SPK Białystok
1
0.00
0
0.00
0
0
87.
Cezary Cudowski
SPK Białystok
1
0.00
0
0.00
0
0
88.
Kacper Poradzki
MKS Grójec
2
0.00
0
0.00
0
0
89.
Adrian Sebunia
SPK Białystok
1
0.00
0
3.00
3
0
90.
Bartłomiej Kwieciński
MKS Grójec
2
0.00
0
0.00
0
0
91.
Sebastian Pietraszko
PKK Żubry I Białystok
1
0.00
0
0.00
0
0
92.
Damian Szturgiewicz
PKK Żubry I Białystok
1
0.00
0
0.00
0
0
93.
Aleksy Chwedczuk
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
1
0.00
0
0.00
0
0
94.
Kamil Witczak
UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
1
0.00
0
0.00
0
0