Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

07.10.2018 10:30 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - Grodziski Klub Koszykarski 83:23
09.01.2019 19:30 MUKS Piaseczno - La Basket/Nowa Wieś 71:52

1 kolejka

07.10.2018 12:30 UKS Huragan Wołomin - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 85:36
15.12.2018 12:30 UKS Trójka I Żyrardów - SKS 12 Warszawa 144:18

2 kolejka

12.10.2018 17:30 UKS Trójka II Żyrardów - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 31:91
06.11.2018 18:30 Grodziski Klub Koszykarski - MUKS Piaseczno 40:78

2 kolejka

12.10.2018 18:00 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Huragan Wołomin 77:74
14.10.2018 10:30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS Trójka I Żyrardów 28:121

3 kolejka

20.10.2018 11:00 SKS 12 Warszawa - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 43:70
29.11.2018 17:30 UKS Trójka I Żyrardów - UKS 4 Ursus Warszawa 101:37

3 kolejka

21.10.2018 11:30 MUKS Piaseczno - UKS Trójka II Żyrardów 79:19
30.10.2018 17:45 La Basket/Nowa Wieś - Grodziski Klub Koszykarski 79:41

4 kolejka

27.10.2018 11:00 SKS 12 Warszawa - UKS 4 Ursus Warszawa 37:91
28.10.2018 12:30 UKS Huragan Wołomin - UKS Trójka I Żyrardów 38:90

4 kolejka

04.12.2018 16:45 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - MUKS Piaseczno 60:55
07.01.2019 15:30 UKS Trójka II Żyrardów - La Basket/Nowa Wieś 35:84

5 kolejka

07.11.2018 16:45 La Basket/Nowa Wieś - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 53:91
08.11.2018 17:00 Grodziski Klub Koszykarski - UKS Trójka II Żyrardów 57:58

5 kolejka

11.11.2018 10:30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS 4 Ursus Warszawa 21:81
24.11.2018 11:00 SKS 12 Warszawa - UKS Huragan Wołomin 40:80

6 kolejka

16.11.2018 16:30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS Huragan Wołomin 35:71
05.01.2019 11:00 SKS 12 Warszawa - UKS Trójka I Żyrardów 10:135

6 kolejka

14.11.2018 17:30 La Basket/Nowa Wieś - MUKS Piaseczno 55:68
20.12.2018 17:00 Grodziski Klub Koszykarski - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 0:20

7 kolejka

17.11.2018 12:30 UKS Trójka I Żyrardów - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 20:0
18.11.2018 12:30 UKS Huragan Wołomin - UKS 4 Ursus Warszawa 61:58

7 kolejka

28.10.2018 11:30 MUKS Piaseczno - Grodziski Klub Koszykarski 72:35
02.03.2019 10:30 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - UKS Trójka II Żyrardów 45:51

8 kolejka

06.12.2018 17:00 Grodziski Klub Koszykarski - La Basket/Nowa Wieś 29:79
08.01.2019 16:30 UKS Trójka II Żyrardów - MUKS Piaseczno 20:0

8 kolejka

09.12.2018 10:30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - SKS 12 Warszawa 66:52
04.01.2019 18:00 UKS 4 Ursus Warszawa - UKS Trójka I Żyrardów 31:66

9 kolejka

07.12.2018 18:00 UKS 4 Ursus Warszawa - SKS 12 Warszawa 97:41
08.12.2018 13:00 UKS Trójka I Żyrardów - UKS Huragan Wołomin 123:47

9 kolejka

12.12.2018 17:00 La Basket/Nowa Wieś - UKS Trójka II Żyrardów 105:47
05.01.2019 14:00 MUKS Piaseczno - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 69:42

10 kolejka

14.12.2018 17:30 UKS Trójka II Żyrardów - Grodziski Klub Koszykarski 61:52
16.12.2018 10:30 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - La Basket/Nowa Wieś 55:79

10 kolejka

15.12.2018 10:00 UKS 4 Ursus Warszawa - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 53:34
19.12.2018 17:30 UKS Huragan Wołomin - SKS 12 Warszawa 95:44

1 kolejka

06.01.2019 11:30 MUKS Piaseczno - UKS Huragan Wołomin 82:35
19.01.2019 13:30 La Basket/Nowa Wieś - UKS Trójka I Żyrardów 47:71
27.02.2019 16:00 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - UKS 4 Ursus Warszawa 20:0

2 kolejka

11.01.2019 18:00 UKS 4 Ursus Warszawa - La Basket/Nowa Wieś 49:90
12.01.2019 12:30 UKS Trójka I Żyrardów - MUKS Piaseczno 65:40
13.01.2019 12:30 UKS Huragan Wołomin - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 65:76

1 kolejka

21.01.2019 18:30 Grodziski Klub Koszykarski - SKS 12 Warszawa 65:54
18.03.2019 15:30 UKS Trójka II Żyrardów - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 74:48

3 kolejka

16.01.2019 15:00 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - UKS Trójka I Żyrardów 50:74
18.01.2019 18:00 UKS 4 Ursus Warszawa - MUKS Piaseczno 47:61
23.01.2019 17:30 La Basket/Nowa Wieś - UKS Huragan Wołomin 77:79

4 kolejka

15.02.2019 18:00 UKS 4 Ursus Warszawa - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 59:88
16.02.2019 13:00 UKS Trójka I Żyrardów - La Basket/Nowa Wieś 97:29
17.02.2019 12:30 UKS Huragan Wołomin - MUKS Piaseczno 42:71

2 kolejka

16.02.2019 11:00 SKS 12 Warszawa - UKS Trójka II Żyrardów 29:78
17.02.2019 10:30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - Grodziski Klub Koszykarski 74:34

5 kolejka

21.02.2019 18:30 La Basket/Nowa Wieś - UKS 4 Ursus Warszawa 66:45
24.02.2019 11:30 MUKS Piaseczno - UKS Trójka I Żyrardów 62:36
02.03.2019 10:30 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - UKS Huragan Wołomin 71:53

3 kolejka

23.02.2019 11:00 SKS 12 Warszawa - Grodziski Klub Koszykarski 71:40
24.02.2019 10:30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS Trójka II Żyrardów 67:54

4 kolejka

07.03.2019 17:00 Grodziski Klub Koszykarski - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka 0:20
09.03.2019 10:30 UKS Trójka II Żyrardów - SKS 12 Warszawa 62:43

6 kolejka

10.03.2019 11:30 MUKS Piaseczno - UKS 4 Ursus Warszawa 67:47
10.03.2019 12:30 UKS Huragan Wołomin - La Basket/Nowa Wieś 66:58
12.03.2019 15:00 UKS Trójka I Żyrardów - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 97:55

Kolejka I

17.03.2019 10:30 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski - UKS 4 Łomża 120:44
17.03.2019 11:00 UKS Huragan Wołomin - UKS "Basket 47" Białystok 107:48
17.03.2019 17:00 UKS Orkan Zambrów - MUKS Piaseczno 22:92

Kolejka II

21.03.2019 17:00 UKS 4 Łomża - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 48:96
23.03.2019 11:30 UKS "Basket 47" Białystok - UKS Huragan Wołomin 62:62
24.03.2019 11:30 MUKS Piaseczno - UKS Orkan Zambrów 95:34
UFFO Mazowsze Polski Związek Koszykówki FIBA SKM Basketmania