Dokumenty
Historia
WZKosze
Archiwum
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
WGiD
Wydział sędziowski
Statut
Kluby
Ligi Męskie
3LM
U19M
U17M
U15M
U13M
U16M
U14M
U12M
U11M
U20M
U18M
Ligi Żeńskie
2LK
U19K
U17K
U15K
U13K
U16K
U14K
U12K
U11K
U22K
U18K
Rozgrywki
Terminy strefowe
Terminy centralne
Szkolenie
Trenerzy KWM
Konsultacje KWM
Powołania Kadra Polski
Sędziowie
WYDZIAŁ SĘDZIOWSKI
PRZEPISY
POMOCNE MATERIAŁY
REGULAMIN SĘDZIEGO
OBSŁUGA TABLIC
SĘDZIOWSKIE FAQ-i
Kontakt
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3LM
2LK
U19M w
U19K w
U17M w
U17K w
U16M
U16K
U15M
U15K
U14M
U14K
U13M
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U22K
U20M
U18M
U18K
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U16M
1 Liga Mężczyzn
Energa Basket Liga
Energa Basket Liga Kobiet
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U22K
U18M
U18K
U16M
U16K
U14M
U14K
U15M
U15K
U13M
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U19K
U19M
U17M
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
INDYWIDUALNE (BEZ PK)
DRUŻYNOWE (BEZ PK)
średnie / sumy
Play OFF
Punkty
Punkty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Etap 1
Play OFF
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Punkty śr.
Punkty suma
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Punkty śr.
Punkty suma
1.
Rafał Rek
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki
1
35.00
35
2.
Wojciech Krzyszczak
Polonia Warszawa
1
30.00
30
3.
Jakub Kowalski
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior
1
24.00
24
4.
Mateusz Zogata
MKS Ochota Warszawa
1
17.00
17
5.
Kacper Kondzior
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki
1
16.00
16
6.
Eryk Roszczyński
Polonia Warszawa
1
15.00
15
7.
Filip Zadroga
MKS Ochota Warszawa
1
13.00
13
8.
Teodor Gauvin
Polonia Warszawa
1
12.00
12
9.
Jakub Parol
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki
1
11.00
11
10.
Franciszek Piasecki
MKS Ochota Warszawa
1
11.00
11
11.
Nikodem Biskup
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior
1
10.00
10
12.
Adrian Machaj
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior
1
10.00
10
13.
Kacper Jerryson
Polonia Warszawa
1
10.00
10
14.
Szymon Ożóg
MKS Ochota Warszawa
1
10.00
10
15.
Iwo Charliński
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior
1
9.00
9
16.
Tomasz Raszewski
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior
1
8.00
8
17.
Jakub Buczek
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki
1
6.00
6
18.
Tomasz Karpiński
MKS Ochota Warszawa
1
6.00
6
19.
Franciszek Sołtys
Polonia Warszawa
1
6.00
6
20.
Marek Gregorczyk
Polonia Warszawa
1
4.00
4
21.
Franciszek Prusiński
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki
1
4.00
4
22.
Damian Kołodziejczyk
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki
1
3.00
3
23.
Aliaksandr Tomchyk
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior
1
2.00
2
24.
Michał Todorski
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior
1
2.00
2
25.
Maksymilian Cholewa
Polonia Warszawa
1
2.00
2
26.
Eryk Kania
MKS Ochota Warszawa
1
2.00
2
27.
Kajetan Olszewski
MKS Ochota Warszawa
1
2.00
2
28.
Krystian Kij
MKS Ochota Warszawa
1
2.00
2
29.
Marcel Madaliński
MKS Ochota Warszawa
1
0.00
0
30.
Oliwier Kania
MKS Ochota Warszawa
1
0.00
0
31.
Miloš Kovčin
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior
1
0.00
0
32.
Tymoteusz Sieczkowski
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior
1
0.00
0
33.
Jerzy Trojanowski
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki
1
0.00
0
34.
Adrian Kołodziejczyk
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior
1
0.00
0
35.
Karol Brzeziński
MKS Ochota Warszawa
1
0.00
0
36.
Bartosz Puszyński
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior
1
0.00
0
37.
Hubert Sobociński
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki
1
0.00
0
38.
Tomasz Jaworski
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki
1
0.00
0
39.
Szymon Gajewski
Akademia Koszykówki Legii Warszawa Sekcja Junior
1
0.00
0
40.
Maciej Komuda
UKS Probasket MOSiR Mińsk Mazowiecki
1
0.00
0